Argumenty pro nákup

Sleduj nás na sitích

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NOVINKY

arr3Doprava přes Zásilkovna.czProtože se snažíme stále hledat nové a levnější způsoby jak dostat neše zboží k Vám našim... arr3Sleva 50Kč na první nákupStále se rozmýšlíte jaký motivační obraz koupit. Tak Vás trochu namotivujeme. Využijte slevu 50Kč... arr3Doprava nad 1000Kč ZDARMA!Líbí se vám víc obrazů a chcete ušetřit na poštovném? Máme pro vás skvělou novinku. Pokud si v našem...

KONTAKTY

ProMotivaci.cz
Hutnická 5292
Chomutov 430 04
tel: +420 606 584 701
info(a)promotivaci.cz
Provozní doba: (Po-Pá 9-17h)

Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

 

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY PLATNÉ OD 1.7.2016

Všeobecné obchodní podmínky upravují vztah mezi kupujícím a prodávajícím. Zboží, které je předmětem prodeje, je nabízeno prostřednictvím internetového obchodu www.promotivaci.cz Kupujícímu se doporučuje seznámit se s všeobecnými obchodními podmínkami a reklamačním řádem ještě před objednáním zboží. Tyto podmínky jsou pro obě strany závazné.

 

1) Základní ustanovení

 

Prodávající


ProMotivaci.cz
Hutnická 5292
430 04 Chomutov
Tel.: +420 606 581 701
E-mail: info@promotivaci.cz
IČ: 76600661

Prodávající není plátce DPH

Kupující


Kupujícím je zákazník, který má zájem o koupi nabízeného zboží.


2) Objednávky a uzavření kupní smlouvy


Objednávky jsou přijímány prostřednictvím internetového obchodu promotivaci.cz. O přijetí a postupu vyřizování objednávky je kupující postupně informován v pracovních dnech e-mailem nebo telefonicky do 24 hodin po odeslání. Pokud zboží není aktuálně na skladě, je kupující o této skutečnosti neprodleně informován a zároveň je seznámen o přibližné dodací lhůtě, nebo je mu nabídnuto náhradní řešení (jiné nebo podobné zboží), které kupující musí odsouhlasit. Kupující v tomto případě má také možnost svou objednávku zrušit.
Odesláním objednávky uzavírá kupující s prodávajícím kupní smlouvu a zároveň akceptuje cenu objednaného zboží platnou v den objednání uvedenou na e-shopu a v objednávce. Všechny objednávky provedené prostřednictvím výše uvedeného e-shopu jsou závazné. Uzavřením kupní smlouvy se prodávající i kupující zavazují řídit těmito obchodními podmínkami.
Pro úplnost objednávky je nutné uvést údaje v rozsahu požadovaném formulářem – tyto údaje jsou nadále zpracovány a je s nimi nakládáno dle našeho prohlášení o ochraně osobních údajů a v souladu s příslušnými právními normami. Objednávka je chápána jako návrh kupní smlouvy, samotná kupní smlouva vzniká finančním plněním ze strany kupujícího. Prodávající si vyhrazuje právo od objednávky jednostranně odstoupit (případně ji modifikovat) zejména (avšak ne výhradně) z důvodů technických či z důvodů opakovaného neuhrazení či nepřevzetí zboží daným zákazníkem, nebo v případě oprávněného podezření, že se o tuto osobu jedná.

 

3) Dodací lhůta a způsob doručení


Objednané zboží je kupujícímu zasíláno prostřednictvím České pošty do 3 pracovních dnů.

 

a) Platba na dobírku


Při platbě na dobírku – je zboží odesláno následující pracovní den po obdržení závazné objednávky, k ceně objednaného zboží bude přičteno doběrečné v hodnotě 35,- Kč.

 

b) Platba převodem


Při platbě převodem na účet – je zboží odesláno v pracovní den po připsání platby na účet a kupující je o této skutečnosti informován e-mailem.

 

c) Osobní převzetí


Osobní převzetí je možné  v Praze 4 - Lhotce, přesná adresa bude kupujícímu sdělena e-mailem, v čase 8:00 - 16:00 hod. O připravenosti objednávky jste informováni e-mailem. Pro termín převzetí je nutné předem napsat nebo zavolat. Příprava zásilky trvá cca 24 hodin.

 

4) Platební podmínky


Česká republika


Je možné zvolit platbu předem na bankovní účet nebo dobírkou.

 

Platba převodem:


K ceně zboží je vždy připočteno poštovné a balné dle vybrané varianty při realizaci objenávky.
Při platbě bankovním převodem jsou údaje k platbě uvedeny na stránce Vaší objednávky a jsou Vám zaslány e-mailem.
Komerční banka a.s., č.ú.: 2500159236/2010

Variabilní symbol: číslo faktury/objednávky - vyčkejte na zasláni emailu s podklady pro platbu
Konstantní symbol : 0008 = nákup zboží

 

Platba na dobírku:


Při zaslání na dobírku je účtováno doběrečné 35,- Kč

 

4) Záruční a reklamační podmínky


Záruční doba:

 

Záruka je omezena výhradně na náhradu samotného zboží, veškeré další náhrady jsou z reklamačního řízení vyloučeny.

 

Záruka se nevztahuje:


  • na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním
  • mechanické poškození
  • poškození při přepravě
  • poškození živelnými pohromami
  • nesprávným použitím
  • nesprávným skladováním

 

Reklamace :


Reklamaci budeme řešit k Vaší spokojenosti v souladu s platnou právní úpravou.
V případě reklamace nás, prosím, kontaktujte telefonicky nebo e-mailem a domluvíme se na dalším postupu, pro doložení vady může stačit fotografie, v některých případech je potřeba odeslat zboží na naši adresu včetně uvedení důvodu reklamace a Vaší adresy, potom přiložte i kopii dokladu o nabytí zboží, prosím.

 

5) Ochrana osobních údajů


Provozovatel e-shopu https://www.promotivaci.cz prohlašuje, že veškeré údaje poskytnuté zákazníkem v registračním a objednávkovém formuláři podléhají ochraně ve smyslu zákona č.101/2000, Sb.,o ochraně osobních údajů. Tyto citlivé údaje nebudou okolností poskytnuty třetím osobám nebo jiným subjektům, nebudou použity k marketingovým účelům, nýbrž výhradně k vyřizování objednávek.

 

6) Závěrečná ustanovení


Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 1.7.2016. Prodávající si vyhrazuje právo změnit tyto Všeobecné obchodní podmínky bez předchozího upozornění a budou zveřejněny na stránkách e-shopu.

 

V Praze dne 1.7.2016