S cílem usnadnit vám používat náš e-shop využíváme cookies. Prohlížením s ukládáním cookies souhlasíte.

Argumenty pro nákup

Sleduj nás na sitích

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NOVINKY

arr3Sleva 3% při platbě předem!Chcete získat slevu 3% na celý váš nákup na ProMotivaci.cz? Stačí si vybrat zboží a v nákupním... arr3Sleva 5 % na první nákupStále se rozmýšlíte jaký motivační obraz koupit. Tak Vás trochu namotivujeme. Využijte slevu 5% na... arr3Doprava přes Zásilkovna.czProtože se snažíme stále hledat nové a levnější způsoby jak dostat neše zboží k Vám našim... arr3Doprava nad 1000Kč ZDARMA!Líbí se vám víc obrazů a chcete ušetřit na poštovném? Máme pro vás skvělou novinku. Pokud si v našem...

KONTAKTY

ProMotivaci.cz
Hutnická 5292
Chomutov 430 04
tel: +420 606 584 701
info(a)promotivaci.cz
Provozní doba: (Po-Pá 9-17h)

Vše o nákupu » Jak nalepit samolepky - Návod
Jak nalepit samolepky - Návod

Budete potřebovat nůžky, izolepu, tužku a aplikační stěrku. Pokud nemáte stěrku, použijte jako hladítko např. platební kartu, nebo umělohmotnou obracečku (s rovným koncem).

Samolepky aplikujte POUZE na suchý (případně odmaštěný), čistý a hladký povrch.

1) Jednotlivé části motivu rozstříhejte (Pokud samolepka z více částí není, tento krok pro vás neplatí)

Pokud je motiv složený z více částí samolepek (čtverce, motýli atd...), rozstříhejte je tak, jak se budou individuálně lepit na zeď.

TIP: Jednotlivé díly si můžete na zkoušku přilepit na zeď izolepou a tužkou si udělejte malé značky, abyste samolepky během aplikace dali na to pravé místo.

2) Přitlačte stěrkou přenosku (průhlednou fólii) pevně k motivu

Každý díl před aplikací položte na rovnou podložku přenoskou nahoru a opakovanými pohyby ji přitlačte stěrkou pořádně k samolepce.

POZNÁMKA: přenoska lze použít několikrát, proto u některých motivů není nutné “potažení” celého motivu. (například u kruhů a velkých obdelníků) a nejedná se tedy o vadu produktu.

3) Otočte samolepku přenoskou dolů a začněte odlupovat bílý podkladový papír

V případě, že menší části samolepky zůstanou přilepené na papíru, opatrně ohněte podkladový papír a samolepku přitlačte k přenosce.

4) Bílý papír položte zpět o 10cm níže

Bílý papír položte zpět na samolepku s přenoskou (nepřitlačujte, jen ho lehce položte), ale posuňte jej o 10cm níže.

TIP: U menších kusů není vždy nutné nalepovat bílý papír zpět, ale je možné aplikovat samolepku rovnou na zeď.

5) Přilepte samolepku na zeď

Obnaženou část fólie přilepte na zeď, postupně stahujte podkladový papír a současně stěrkou přitlačujte samolepku s přenoskou na zeď.

TIP: Pokud má Vaše zeď hrubší strukturu (stará klasická omítka) a motiv nepřilnul ke zdi ideálně, použijte fén, kterým budete postupně části samolepky ohřívat a znovu stěrkou, nebo prsty přitlačujte samolepku na zeď. Mějte více trpělivosti s motivem a nemusíte mít obavu, že by se samolepky samovolně odlepily.

6) Sloupněte přenosku ze zdi

Pomalu a opatrně sloupněte přenosku ze zdi, začněte v jednom z horních rohů. Pokud se motiv začne odlupovat od zdi společně s přenoskou, přitlačte samolepku ještě jednou stěrkou na zeď a začněte sloupávat přenosku znovu.


Technické informace k materiálu

  • Samolepky jsou vyrobeny z matné PVC vinylové fólie, která po nalepení odolá teplotám až +80°C.
  • Nejsou určeny pro opakované použití a jejich nalepení doporučujeme provádět ideálně do 6 měsíců od zakoupení.
  • Lepení na NOVĚ VYMALOVANOU zeď doporučujeme až po 14 dnech, aby měla barva dostatek času důkladně vyschnout a podklad pro lepení byl opravdu suchý