S cílem usnadnit vám používat náš e-shop využíváme cookies. Prohlížením s ukládáním cookies souhlasíte.

Argumenty pro nákup

Sleduj nás na sitích

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NOVINKY

arr3Sleva 3% při platbě předem!Chcete získat slevu 3% na celý váš nákup na ProMotivaci.cz? Stačí si vybrat zboží a v nákupním... arr3Sleva 5 % na první nákupStále se rozmýšlíte jaký motivační obraz koupit. Tak Vás trochu namotivujeme. Využijte slevu 5% na... arr3Doprava přes Zásilkovna.czProtože se snažíme stále hledat nové a levnější způsoby jak dostat neše zboží k Vám našim... arr3Doprava nad 1000Kč ZDARMA!Líbí se vám víc obrazů a chcete ušetřit na poštovném? Máme pro vás skvělou novinku. Pokud si v našem...

KONTAKTY

ProMotivaci.cz
Hutnická 5292
Chomutov 430 04
tel: +420 606 584 701
info(a)promotivaci.cz
Provozní doba: (Po-Pá 9-17h)

Doprava a platba
Doprava a platba

 

Momentálně zasíláme zboží prostřednictvím ZásilkovnyČeské pošty a kurýrní služby DPD. Do budoucna připravujeme další možnosti přepravy. Objednávky bohužel nelze vyzvedávat osobně z administrativní důvodu a EET. Ceny přepravních metod naleznete v tabulkách níže.

 

Přehled cen dopravy pro ČR
Platba předem (sleva 3% z nákupu) Platba dobírkou Doba dodání*
Česká pošta - Balík do ruky 139,- Kč + 35,- Kč 2-3 dny
DPD - kurýrní služba 95,- Kč + 35,- Kč 2-3 dny
Zásilkovna.cz (téměř 1000 poboček po celé ČR a na Slovensku) 59,-Kč + 30,- Kč 2-3 dny
Zásilkovna.cz (téměř 1000 poboček po celé ČR a na Slovensku)
při nákupu nad 1000 Kč
ZDARMA + 30,- Kč 2-3 dny
Slovensko - kurýrní služba 180,- Kč Nelze 4-5 dní

* Uvedené dodací lhůty platí pouze v pracovní dny. O víkendech většina přepravců zboží nepřepravuje. V případě platby převodem, není započítána doba na převod finančích prostředků.

Platby

V současnosti nabízíme tyto platební metody. Na dalších usilovně pracujeme. 

  • Dobírka: Platba pošťákovi/kurýrovi při převzetí balíčku. Objednávky placené dobírkou expedujeme při objednání po realizaci zakázky nejpozději následující den.
  • Platba převodem na účet: Zvolíte-li platbu převodem, na e-mail vám společně s potvrzením objednávky zašleme instrukce k platbě (fakturu). Poté je nutné dbát na správné vyplnění čísla účtu a var. symbolu ve vašem internetovém bankovnictví. Ihned po připsání platby na náš účet začneme pracovat na expedici. Převod peněz mezi bankami obvykle trvá maximálně 24 hodin (v pracovní dny).
  • Platba na místě při osobním odběru: Pozastaveno
  • Platba kreditní kartou: V současnosti nelze

Expediční lhůty:

  • Zboží je výráběno na míru dle v objednávce uvedených rozměrů a barev. Expedice je provedena standardně do 3 dnů (v případě většího množství objednávek se doba expedice může prodloužit až na 5-7 dnů od obdržení objednávky, zejména v předvánočním čase).
  • Den objednání se do těchto 3 (maximálně 7 dnů) počítá jen při objednání do 12:00 hod. Při objednání po 12:00 hod, se jako první den počítá až následující den.
  • U objednávek s vybraným způsobem platby bankovním převodem je lhůta expedice počítána od obdržení platby na účet prodávajícího.
  • Prodávající si vyhrazuje právo na prodloužení expediční lhůty v případě, pokud se vyskytnou nepředvídatelné události nezaviněné prodávajícím. O delší expediční lhůtě bude zákazník v toto případě vždy neprodleně informován e-mailem nebo telefonicky.
  • Doba expedice může být výjimečně kratší nebo delší.
  • Pokud část z objednaného zboží nelze z nepředvídatelných důvodů expedovat do 14 dnů,bude celá objednávka pozastavena a zákazník bude informován o přibližném možném termínu vyřízení celé objednávky. Zákazník na základě této informace může požádat o zaslání té části zboží, kterou je možné expedovat v rámci lhůty stanovené obchodními podmínkami a zbytku objednávky,jakmile bude k dispozici. V tomto případě však zákazník hradí poštovné (dopravné) za druhou zásilku.

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese info@promotivaci.cz nebo telefonním čísle (+420) 606 584 701.